Victoria Spills about Victorious‘ Cancelation!

16. august 2012 at 19:44 | TerkaTess |  Interviews → Articles
Jakmile se svět dozvěděl o zrušení Victorious, spustily se petice a různé protesty, všichni byli šokováni - a nejen fanoušci. Když časopis Bop & Tiger Beat mluvili s Victorií, byla opravdu v šoku.
"Rozhodně jsem byla v šoku, když jsem to zjistila," řekla. "Slyšela jsem to od Danielly a Monique, když mi to napsaly, ale nejdřív jsem tomu nevěřila. Nemyslela jsem si, že je to pravda. Ale pak jsem volala mamce a ona na mě něco jako 'je to pravda. Zrušili show.' Takže jsem rozhodně byla překvapená a šokovaná. Ne v dobrém smyslu."
I když tahle novinka přišla z ničehonic i pro obsazení, Victoria pořád hledí pozitivně dopředu do budoucnosti.
"Stárneme a myslím, že tak nějak se chceme pohnout dál," dodává. "Je mi devatencáct a vážně jsem hrozně vděčná za tuhle obrovskou zkušenost. Otevřelo mi to mnoho dveří a strávila jsem spoustu nádherného času, udělala si skvělé přátele a mám několik nádherných vzpomínek. Je to část mého života, na kterou vždycky budu vzpomínat a vždycky budu vděčná za tuhle příležitost," uzavírá Victoria.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 large size wedding dresses large size wedding dresses | Email | Web | 17. january 2013 at 18:43 | React

Its great to see that people are sharing quite profitable information with each other and now we can move our selves to a new era.
http://www.movedress.com/wedding-dress-function-occasion.html

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement